Siete proti hmyzu

https://www.roletka.sk/wp-content/uploads/2023/01/sietka_okno.png

Siete proti hmyzu Okenné

Siete proti hmyzu účinne ochránia vašu domácnosť pred nepríjemným hmyzom, otravnými hlodavcami alebo dokonca malými čiastočkami peľu. Vďaka rôznym typom hliníkových konštrukcií, vieme siete prispôsobiť tak, aby pasovali na drevené plastové alebo hliníkové okná. Sieťovina vyrobená z pogumovaného sklovlákna je odolná voči poveternostným podmienkam a nebráni vo výhľade.

Široký výber renolitov, možnosť lakovania do RAL nástreku, 4 typy sieťoviny

Siete zameriame, vyrobíme na mieru a odborne namontujeme.

Typy okenných sietí proti hmyzu:

Sieť extrudovaná 19x8
Sieť extrudovaná 19x8 – klasická sieť na plastové okná, hliníkový profil 19x8mm, uchytenie na rám okná otočnými háčikmi.
Sieť 25x10 pevná
Používaná na staršie typy drevených okien, hliníkový profil 25x10mm, uchytenie na rám okná otočnými háčikmi.
Sieť extrudovaná 37x11
Vhodná do všetkých typov plastových a eurookien , hliníkový profil 37x11mm, uchytenie na rám okná otočnými háčikmi.
Sieť extrudovaná 24x24
Hliníkový profil 24x24mm, uchytenie na rám okná otočnými.
Sieť extrudovaná 30x12 na AL okno
Prispôsobená na všetky typy hliníkových okien, po obvode rámu štetinka pre lepšiu izoláciu, uchytenie na rám okna závesmi.
Okenná rolovacia sieť
vodiace lišty a rám z hliníkového profilu, navíjanie sieťoviny do uzavretého bubna v hornej časti, montáž skrutkami na rám okna

od 28€/m2

https://www.roletka.sk/wp-content/uploads/2023/01/sietka_dvere.jpg

Siete proti hmyzu Dverové

Siete proti hmyzu účinne ochránia vašu domácnosť pred nepríjemným hmyzom, otravnými hlodavcami alebo dokonca malými čiastočkami peľu. Vďaka rôznym typom otváracích, posuvných alebo rolovacích konštrukcií, vieme siete prispôsobiť tak, aby pasovali na rôzne typy dverí. Sieťovina vyrobená z pogumovaného sklovlákna je odolná voči poveternostným podmienkam a nebráni vo výhľade.

Široký výber renolitov, možnosť lakovania do RAL nástreku, 4 typy sieťoviny

Siete zameriame, vyrobíme na mieru a odborne namontujeme.

Typ dverových sietí:

Dverová sieť extrudovaná 40x20
Hliníkový profil 40x20mm, stredový predel pre lepšiu stabilitu a ovládanie dverí, po obvode rámu štetinka pre lepšiu izoláciu, montáž pántov na rám dverí.
Dverové siete v ráme 23x13
Hliníkový profil 23x13mm uchytený v samostatnom ráme, stredový predel pre lepšiu stabilitu a ovládanie dverí, magnet a štetinka po obvode rámu pre lepšiu izoláciu, montáž na rám dverí.
Dverová rolovacia sieť
Vodiace lišty a rám z hliníkového profilu, navíjanie sieťoviny do uzavretého bubna v bočnej časti siete, montáž skrutkami na rám okna.
Dvere posuvné ložiskové 60x12
Hliníkový profil siete 60x12mm pohybujúci sa v hliníkových koľajniciach, vhodný pre posuvné systémy dverí, montáž na rám dverí.
Plissé dvere
Plisovaná sieť, rám z hliníkového profilu, možnosť prispôsobiť rám pre bezbariérový vstup, možnosť dvojpanelového prevedenia.

od 67€/m2

Potrebujete poradiť ?

Roletka.sk, 2023 © All Rights Reserved